WASPE Aiviou 150K

WASPE Aiviou 150K on seuraavan-sukupolven kertakäyttöinen e-savuke, joka tuottaa jopa 150 000 hengitystä ja sisältää vallankumouksellisen 6-1 makujärjestelmän. Jokaisessa laitteessa on kolme erillistä makukanavaa, joiden avulla voit nauttia kuudesta ainutlaatuisesta makuelämyksestä puhtaista yksittäismakuista rohkeisiin...
Lähetä kysely
Kuvaus

WASPE Aiviou 150K on seuraavan-sukupolven kertakäyttöinen e-savuke, joka tuottaa jopa 150 000 hengitystä ja sisältää vallankumouksellisen 6-1 makujärjestelmän. Jokaisessa laitteessa on kolme erillistä makukanavaa, joiden avulla voit nauttia kuudesta ainutlaatuisesta makuelämyksestä puhtaista yksittäismakuista rohkeisiin, kerrostettuihin sekoituksiin.
Kolme puhdasta makua laitetta kohti{0}}jokainen laite sisältää kolme eri makua.
Kuusi makuelämystä{0}}sekoittuvat ja luovat uusia jännittäviä sekoituksia.
Joustava käyttö-vaihda puhtaiden ja sekoitettujen makujen välillä milloin tahansa.
Koe vallankumouksellinen WASPE Aiviou 150K Puff 6-in-1 kertakäyttöinen e-savuke, joka on varustettu innovatiivisella moni-maunvaihtojärjestelmällä. Kolmella erillisellä 18 ml:n säiliöllä voit nauttia jopa kuudesta makuyhdistelmästä puhtaana tai sekoitettuna. 650 mAh:n ladattava akku, jossa on USB{11}}C-lataus, tukee pitkäaikaista-käyttöä, kun taas älykäs LED-näyttö tarkkailee akun käyttöikää, e-nesteen tasoa ja asetuksia. Valitse 12 ensiluokkaisesta makuyhdistelmästä ja valitse haluamasi nikotiinipitoisuus (0%, 2%, 3% tai 5%). Täydellinen höyrystäjille ja tukkukauppiaille, jotka haluavat kertakäyttöisen e-savukkeen, jolla on pitkä käyttöikä, monipuoliset maut ja edistykselliset ominaisuudet.

Tuotteen erittely

Suihku: Jopa 150 000 puhallusta

Mehun tilavuus: 64 ml esitäytetty{1}} (18 ml * 3)
NiC: 0 % 2 % 5 % nikotiinia

Verkkokela: 1,0 Ω verkkokela

Akku: 650 mAh TYYPPI-C Ladattava

LED-näyttö
Säädettävä ilmavirta

Tyypit: Kertakäyttöiset
Maut: 12 makua

Paino: 145 g/kpl

Tuotteen koko: 53*46*138mm

Pakkauslaatikko: 10 kpl/laatikko

Kpl/laatikko: 160 kpl/laatikko

Pakkauksen paino: 23 KG

WASPE Aiviou 6 in 1 150000 1

Tuotteet Makuaineet

1) Watermelon Ice & Lemon Lime & Lemon Peach
2) Mustikkajää ja mansikkakiivi- ja kirsikkamansikkajäätelö
3) Red Bull Ice & Raspberry Pomp & Sour Mango Strawberry
4) Mansikkavesimeloni & Juicy Peach Ice & Triple Berry Ice
5) Cherry Cola Ice & Strawberry Red Bull Ice & Watermelon Raspberry
6) Grape Ice & Blue Razz Cherry & Strawberry Ice
7) Marjasekoitukset & Black Dragon Ice & Strawberry Cherry Cola
8) Fizzy Cola Ice & Energy Drink & Cherry Ice
9) Mansikka-banaani ja kiivivesimeloni ja kookosmansikka
10) Red Bull Cola Ice & Mansikka Vadelmakirsikka & Blackberry Dragon Fruit
11) Mansikka-vesimeloni vaahto- ja hapan mangojää ja mansikka-rypälejää
12) Melon Passion Fruit & Blackberry Ice & Apple Kiwi

WASPE AIVIOU 150K

Tuotteiden valokuvat

WASPE Aiviou 6 in 1 150000 71

WASPE Aiviou 6 in 1 150000 5

WASPE Aiviou 6 in 1 150000 69

Usein kysyttyjä kysymyksiä WASPE Aiviou 150K:sta
K: Mikä on WASPE Aiviou 150K?

V: WASPE Aiviou 150K on -tehokas, kertakäyttöinen e-savukelaite. Se on esi-täytetty e-nesteellä ja tarjoaa jopa 150 000 suihketta, mikä tekee siitä ihanteellisen käyttäjille, jotka haluavat höyrystää pitkiä aikoja vaihtamatta laitettaan usein.

K: Mitä tapahtuu, kun saavutan 150 000 puhallusta?

V: Kun saavutat noin 150 000 puhallusta, e-neste saattaa olla lopussa ja akku saattaa myös olla lopussa. Tässä vaiheessa, koska laite on kertakäyttöinen, se tulee hävittää asianmukaisesti.

K: Mitä vahvuuksia nikotiinia on saatavilla?

V: Nikotiinivahvuudet sisältävät tyypillisesti 0 % (ei nikotiinia), 2 %, 3 % ja 5 %. Tämän valikoiman avulla e-savukkeen käyttäjät voivat valita tarpeisiinsa parhaiten sopivan nikotiinitason, halusivatko he lopettaa tupakoinnin (0 %:n vaihtoehto) vai haluavatko he kevyemmän (2–3 %) tai raskaamman (5 %) nikotiinitason.

K: Onko WASPE Aiviou 150K:ssa ladattava akku?

V: Kyllä, sen mukana tulee 650 mAh ladattava akku. Tämä akku on suunniteltu kestämään laitteen e-nestelähteen käyttöiän ajan.

K: Kuinka lataan WASPE Aiviou 150K:n?

V: Siinä on Type{0}}C-latausportti. Voit käyttää tavallista Type{2}}C-latauskaapelia (ei sisälly joissain tapauksissa) ja liittää sen USB-virtalähteeseen, kuten seinälaturiin tai virtapankkiin. Latauksen aikana laitteessa voi olla LED-merkkivalo, joka näyttää lataustilan.

K: Kuinka kauan akun lataaminen täyteen kestää?

V: Latausaika voi vaihdella latauslähteen tehon mukaan. Yleisesti ottaen 550 mAh:n akun lataaminen täyteen kestää noin 1-2 tuntia tyypillisellä 5V/1A USB-virtalähteellä. Jos kuitenkin käytät tehokkaampaa laturia (yhteensopiva laitteen latausspesifikaatioiden kanssa), latausaika voi olla lyhyempi.

K: Miten kela vaikuttaa makuun ja höyryn laatuun?

V: Verkkokelat lämpenevät nopeasti, jolloin e{0}}neste voi höyrystyä tehokkaammin. Tämä johtaa intensiivisempään, autenttiseen makukokemukseen. Tasainen lämmitys edistää myös tasaista höyryntuotantoa varmistaen, että jokainen hengittäminen tuottaa tasaisen määrän höyryä ja makua koko laitteen käyttöiän ajan.

K: Miltä WASPE Aiviou 150K näyttää?

Laitteen muotoilu on tyylikäs ja kompakti, ja sen mitat ovat tyypillisesti noin [likimääräiset mitat]. Se on kevyt ja helppo kuljettaa taskussa, laukussa tai kädessä. Runko on tyypillisesti valmistettu kestävästä muovimateriaalista, joka kestää normaalin päivittäisen käytön kulumisen.

K: Mistä voin ostaa WASPE Aiviou 150K:n?

V: Voit ostaa WASPE Aiviou 150K -tukkukaupan HOTSELLVAPElta. Lisäksi monet e-savukkeiden verkkokaupat myyvät tätä tuotetta.

K: Voinko ostaa WASPE Aiviou 150K:n irtotavarana?

V: Kyllä, jos olet jälleenmyyjä tai kuluttaja, joka haluaa ostaa irtotavarana, HOTSELLVAPE tarjoaa WASPE Aiviou 150K:n irtotavarana.

K: Onko WASPE Aiviou 150K turvallista käyttää?

V: WASPE Aiviou 150K on suunniteltu turvalliseksi, kun sitä käytetään tarkoitetulla tavalla. Kuten kaikki sähkötupakkatuotteet, se tulee kuitenkin pitää poissa lasten ja lemmikkieläinten ulottuvilta. Jos sinulla on taustalla olevia terveysongelmia, erityisesti keuhkoihin tai sydämeen liittyviä, on suositeltavaa keskustella terveydenhuollon ammattilaisen kanssa ennen tämän tai minkä tahansa e-savukelaitteen käyttöä.

K: Kuinka minun pitäisi säilyttää WASPE Aiviou 150K?

V: Säilytä laitetta viileässä, kuivassa paikassa suojassa suoralta auringonvalolta ja äärimmäisiltä lämpötiloilta. Vältä sen säilyttämistä kosteissa ympäristöissä, koska tämä voi vaikuttaa e-nesteen ja akun suorituskykyyn. Jos et aio käyttää laitetta pitkään aikaan, on parasta pitää se osittain ladattuna (noin 50 %) sen sijaan, että se on ladattu täyteen tai täysin tyhjä.

K: Voinko käyttää WASPE Aiviou 150K:ta uudelleen?

V: WASPE Aiviou 150K on kertakäyttöinen laite. Kun akku on ladattava, laitetta ei voi ladata uudelleen, kun e-neste on lopussa. Tyhjentyneen laitteen käytön jatkaminen voi johtaa huonoon höyrytyskokemukseen ja vaurioittaa laitetta. On suositeltavaa hävittää se asianmukaisesti ja korvata se uudella WASPE Aiviou 150K:lla tarvittaessa.

Tuotteiden pätevyys

 Tietoja yrityksestämme

gongc

 10 YliYkokemusta yhdestä-palvelusta

gongchang1

 
10000+
Valmiit Projektit
300+
ammattitaitoinen henkilökunta
2000+
iloisia asiakkaita
22+
palkinnot & sertifikaatit
Meidän etumme

keystone-vape-1

Palvelu ja tuki

 Tietoja takuusta

product-800-466

 Tietoja maksusta

sss

Tietoja laadusta

Tarjoamme tuotantolaitokset, sisäisen T&K-henkilöstön ja OEM/ODM-palvelut.Lisäksi suuren osan tuotteistamme toimittaa vahvat brändikauppiaat, jotka ovat taktisia kumppaneitamme!Yritys käyttää tiukkoja laadunvarmistus-/laadunvalvontamenetelmiä varmistaakseen, että asiakkaat saavat korkealaatuisia, turvallisia ja luotettavia tuotteita. Teemme kovasti töitä varmistaaksemme, että jokainen asiakkaamme saa lupaamamme erinomaisen palvelun.
Uskomme, että saat parhaan mahdollisen kokemuksen jokaisella e{0}}savukkeella, mukaan lukien WASPE Aiviou 150K Puffs ja muut.

 Kiitos, että katsoit meidät!

Suositut Tagit: waspe aiviou 150k, Kiina waspe aiviou 150k valmistajat, tehdas